GYKM-10100 Hidravlik Qapı Açıcısı
Qısa Təsvir:
Məhsul Ətraflı
Məhsul Etiketləri
Model:GYKM-10/100 Hidravlik Qapı Açıcısı
Model:GYKM-10/100
Tətbiq:
Texniki Xüsusiyyət
Yayılma Tutumu
10 ton
Eni
100 mm
İşləmə təzyiqi
63MP
Şlanq Ölçüsü
Uzunluq: 3 m
Xarici diametr: 13.5 mm
Daxili Diametr: 5 mm