RXR-YC25000BD Partlayışa davamlı yanğınsöndürmə tüstüsünün işlənməsi və kəşfiyyat robotu
Qısa Təsvir:
Məhsul Ətraflı
Məhsul Etiketləri
Məhsula ümumi baxış
Tətbiq dairəsi
Böyük Neft və Kimya Müəssisələrində Yanğından Xilasetmə
Xilasetmə mühitində tezalışan qaz, maye sızması, partlayış ola bilər
Tüstü, zəhərli və zərərli qazlar mühitində xilasetmə
Yanğın söndürmə və zərərçəkənlərin xilas edilməsi üçün ətraf mühitə yaxın işçi qüvvəsinə ehtiyac var
Məhsul xüsusiyyətləri
1.★ Siqaretdən istifadə
2. Zəhərli və zərərli qazların aşkarlanması
8 qaz və 2 ətraf mühit parametri
3.★ dartma: N 6500
4.★ Robot Şəbəkə Bulud Platformasına Giriş
Əsas texniki göstəricilər
4.1 Robotlar:
1.Adı: Yanğın tüstüsünü aşkar edən robot
2.Model: RXR-YC25000BD
7. Güc: Elektrikli, üçqat litium batareya
8. Ölçü: uzunluq 1964 mm × eni 1298 mm × hündürlük 1543 mm (Bu parametr Milli Yanğın Avadanlıqlarının Keyfiyyətinə Nəzarət və Təftiş Mərkəzinin yoxlama hesabatı ilə uyğundur)
9. Sükan diametri: 2130 mm (Bu parametr Milli Yanğın Avadanlıqlarının Keyfiyyətinə Nəzarət və Təftiş Mərkəzinin (CNPC) yoxlama hesabatı ilə uyğundur.
10. Çəki: ≤ kq 870
12.★ sürükləmə məsafəsi: ≥100 m (iki DN80 tam su kəmərini sürükləyin))
13. Gəzinti sürəti: 0~1.36 m/s, Uzaqdan idarəetmə pilləsiz sürət dəyişikliyi
16. Üst hündürlük: ≥250 mm (Bu parametr Milli Yanğın Avadanlıqlarının Keyfiyyətinə Nəzarət və Təftiş Mərkəzinin yoxlama hesabatı ilə uyğundur)
17.★ yerdən məsafə: 194 mm (Bu parametr Milli Yanğın Avadanlıqlarının Keyfiyyətinə Nəzarət və Təftiş Mərkəzinin (NCQPC) yoxlama hesabatı ilə uyğundur.
18. Yanal stabilizasiya bucağı: ≥45°
19. Gəzinti müddəti: ≥ saat 2.5
20. Ömürlük: ≥10 saat
22.Video ötürmə məsafəsi: 1500 m
4.2 Robot tüstü çıxarma sistemi:
1.Egzoz Maşını: Redel Egzoz Maşını
2.★ hava həcmi: m³/saat 25,000
3.★ bucaq :-3~16°
4.★ Tüstü Egzoz Maşını CITIC hündürlüyü: mm 1210
5. İş təzyiqi: 1.0~1.2 MPa
6.Su interfeysi: DN80 Yapon sürətli fiş
7.★ Sürücülük Rejimi: Su Sürücülüyü
8.★ maksimum su axını: 620 litr/dəq
4.3 Robot kəşfiyyat sistemi:
2. Partlayışa davamlı qaldırıcı platformanın qaldırma hündürlüyü: ilkin hündürlük: 1326 mm, qaldırma hündürlüyü 2133 mm
CH4: HƏCM 0-100 faiz
CO: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Temperatur diapazonu: -25°C ilə 60°CC arasında
Rütubət diapazonu: RH-dən 90 faizə qədər, RH-dən 0 faizə qədər
4.4 Robot video və audio qavrayışı:
3. Kamera pikselləri: milyon HD şəkil, qətnamə 1080 P, geniş bucaq 60°
4.★ Kamera Mühafizə Səviyyəsi: IP68
5. Səs əldə etmə texniki tələbləri: sahə səsinin uzaqdan əldə edilməsi, tələyə düşmüş insanların vəziyyətini asanlıqla başa düşmək, 5 metr məsafədə səs toplama, tezlik diapazonu 20 Hz~20 kHz, həssaslıq ≥40 dB
4.5 Uzaqdan idarəetmə terminalının konfiqurasiya parametrləri
1. Ölçülər: 410*310*70 mm (Roker hündürlüyü yoxdur)
2. Tam çəki: kq 6.5
3. Ekran: ən azı 10 düym yüksək parlaqlıqlı LCD ekran, 3 kanallı video siqnal kommutasiyası
4. İdarəetmə sistemi platforması: window7 əməliyyat sistemi
5. İş saatları: 8 saat
10. Nəzarət Kəşfiyyat Sistemi Qaldırıcı Anahtarı: Bəli, Özünü Sıfırlama Nöqtəsi Anahtarı
11.Video Keçidi: Bəli, Özünü Sıfırlama Nöqtəsi Keçidi
12. Avtomatik yedəkləmə funksiyasını idarə edin: Bəli, öz-özünə sıfırlama nöqtəsi açarı
14. Köməkçi alətlər: Əl ilə idarə olunan uzaqdan idarəetmə terminalı çiyin qayışı, mobil ştativ
4.6 İnternet funksionallığı:
1.GPS funksiyası: GPS yeri, iz sorğulana bilər
4.7 Digər:
Məhsul konfiqurasiyası
1. Yanğın tüstüsünü aşkar edən robot ×1
2. Əl ilə idarə olunan uzaqdan idarəetmə terminalı ×1
3. Avtomobil kuzov şarj cihazı (54.6 V)×1 dəst
4. Uzaqdan idarəetmə şarj cihazı (19.6 V)×1 dəst